| ButterflyButterfly a întrebat:

Hi all! Am o intrebare: de unde as putea comanda o masina de cusut pentru incepatori. Eu stiu sa desenez foarte bine, sunt talentata la asta. Mi-am cumparat niste papusi ca sa fac haine pe ele ca si pe schitele care le desenez.Mama mea este croitoreasa, deci am o sumedenie de feluri de materiale. Imi puteti sugera niste site-uri unde gasesc masini de cusut mini, anume pentru haine mici de papusi si totusi ieftine si sa fie electrice. Dau funda+vot. Va rog sa imi dati niste sugestii bune! MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posteaza-ti intreabarea la categoriile Informatii Utilitare, Tehnologie, Shopping sau Conversatii