| o0Adri0o a întrebat:

Hei salut! happy
Se apropie ziua de nastere a celei mai bune prietene si am nevoie de unpic de ajutor cu cadoul big grin. Voi ce propuneti? Ce credeti ca ar fi dragut sa ii daruiesc?

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Un ghiveci cu flori naturale! De cate ori le ingrijeste isi va aminti de tine!

| Ciuuf a răspuns:

Poti sa-i iei ceva scump...de aur sau argint sau un lant cu numele ei!

| KinoAndreea a răspuns:

Pai...nu neai spus ce ii place ei. toate ideile de aici sunt bune.tu o cunosti mult mai bine decat noi, iti dai seamalaughing.ar fi frumos sa aveti amandoua un lantisor cu best friends jumatate tu si jumatate ea.si nu trebuie sai iei ceva maret un lucru micut poate simboliza ceva enorm.

| M1ham1 a răspuns:

Si eu am fost astazi la ziua unde foarte bune prietenehappy I-am cumparat o bluzita foarte draguta, un ceas si un buchet mare de flori.

| piticka a răspuns:

Mie cea mai buna prietena mi-a facut cadou intr-un an un un lantzisor(jumatate de inima) pe care scria FRIENDS si ea avea unu pe care scria BEST.de atunci le purtam mereu, sau bratari in genul ala.sau mai am o idee laughing daca iesiti des pe afar so fi uitat ea la ceva ce sa-i placa nu? poti sai iei acel lucu. daca nu un tablou cu poza ta si a ei.alceva nu mai stiu daca imi amintesc ceva am sa-ti spun.da sper ca te-am ajutat