| mistic_1321 a întrebat:

Hi TPU! Vreau sa imi iau in telefon si nu stiu de care. As vrea sa aiba touch screen, camera buna(cam 5mpx), buget cam 500-600 ronbig grin In rest sa nu se blocheze etc etc.
Nu as vrea lg pentru ca sunt dezamagita de ele si nici nokia pentru ca nu imi placbig grin

multumesc anticipatbig grin

5 răspunsuri:
| Digital112 a răspuns:

Samsung monte, dar are camera de 3...(600+ ron)
sau galaxy 5, dar are camera de 2, ...(600ron)
a, daca vrei a abonament iti poti lua HTC wilfire...

| PoWRObert a răspuns:

Sony ericsson xperia x8 sau x10 mini

| BlueEyes a răspuns:

Http://www.tuexperto.com/2009/05/31/sony-ericsson-satio-a-fondo/
Ce zici de asta? Eu am pus ochii pe el de cateva luni si nu ma las pana nu mi'l cumpar;;).Cel mai mult imi place la el ca are 12, 1 mpx.Dar nu stiu cat ar costa in Romania unul nou, poate gasesti la mana a doua;)

| ravanoos a răspuns:

Pai ai putea sa iti iei un Samsung galaxy i550(are si mai multe denumiri).Are camera de 2 dar in rest e ff bun! are gps, net rapid etc.Este pana in 550 lei depinde de fiecare magazin dar iti dau un site de unde poti sa il cumperi pana in 500 de lei. Daca nu prea cumperi de pe net poti sa il iei de la magazin dar acolo trebuie sa il decodezi (costa) si e posibil sa fie mai scump ca pe net.Pe acest site ai si un filmultet care te lasa sa iti faci o parere despre telefon.Si apropo e Samsung deci nu LG si nu Nokia.Cum am spus de pe acest site poti sa scazi costurile.

uite siteul
http://telefonultau.eu/products/Samsung-I5500-Galaxy-5-Ebony-Black.html

| TSUNADE_8237 a răspuns:

Iphone 3gs e super bun s-au xperia