| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.polyvore.com/......eans/thing
Daca as comanda de pe acest site cam cat m-ar costa transportul, avand in vedre ca scrie la pret 78 RON? Va rog raspundeti doar daca stiti.
Funda+vot.

6 răspunsuri:
| alexa3000 a răspuns:

8,5 lei maxim 12 lei, cam asa...

| andreeadenisa22 a răspuns (pentru alexa3000):

Ai mai comadat de aici?

| alexa3000 a răspuns (pentru andreeadenisa22):

Da de vreo 2 ori happy

| PunchLove a răspuns:

Polyvore nu e un magazin in sine, ci listeaza produse ale altor comercianti. Cand apesi sa cumperi produsul respectiv te duce la comerciantul cu pricina. Polyvore ia un comision pentru fiecare client adus.

| andreeadenisa22 a răspuns (pentru PunchLove):

Si o sa platesc mult transportul?

| PunchLove a răspuns:

O sa platesti transportul din SUA sau UK pana in RO, plus vama si TVA (3%+24%) la valoarea marfii si a transportului.