| DuMys5 a întrebat:

Http://www.stradacopiilor.ro/colectia/geaca-zara-copii/ unde pot sa gasesc geaca rosie cum este in linkul asta? sau cum pot comanda va rog ajutor! Fundaa

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mi se pare ca poti comanda de pe linkul pe care l-ai pus tu dar poti incerca sa mergi la Zara la New Yorker sau la HM. Succes sper sa gasesti ce cauti.

| DuMys5 explică (pentru anonim_4396):

Am fost nu este doar pe net am gasit-o pe aia si nu stiu cum sa o comand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acolo scrie: Vezi aici toate magazinele unde poti comanda online geaca. e intr-un chenar negru. Apasa pe ala si intra la fiecare mgazin online si cauta dupa criteriu pe care scria pe site ul tau: geaca copii si tot asa. Poate gasesti.