| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.sunnyday.ro/products_pictures/ochelari-soare- alb-22.jpg unde gases ochelari in genul acesta?

7 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

La magazin laughing

| laradio a răspuns:

Daca ai mall in oras, acolo.Sau la un magazin mai mare.thinking

| cezii a răspuns:

Eu am vazut ochelari aproape in genu` alora, doar ca aia pe care i-am vazzut eu aveam peste toot dungi d`alealove struck. Am vazut in Costinesti. Fuunda?batting eyelashes

| leona_3807 a răspuns:

Cauta un sait de cumparaturi online poate gasesti

| rockm_4263 a răspuns:

Buna am si eu asa ochelari eu i-am luat din constanta din mamaia depinde de unde esti dar cred ca vei gasi si in buc