| AnnaRawrrr a întrebat:

Idei de cadou de Valentine's Day pentru el? Original, dragut.

Răspuns Câştigător
| Shaoran a răspuns:

Depinde...
Ii poti pregati o cina (asta daca ai varsta necesara big grin)
Ii poti lua o rama foto, cu foarte multe poze cu voi...
Ii poti lua ceva personalizat, o bratara/tricou/inel...
Sunt multe variante, depinde de baiat... In principiu, poti inchide ochii si sa alegi o idee. O faci cu iubire si totul e bine.

8 răspunsuri:
| ElizzaTPU a răspuns:

Http://bit.ly/yB2Lse : Papyrus personalizat, lumanare rosie si cd cu muzica romantica ar fi o idee :) Sunt la oferta cred :*

| idcatalin a răspuns:

Cadouri speciale pentru Valentines Day gasesti aici :http://www.topcadouri.ro/produse-Valentines-Day.php

iar cateva idei cu adevarat interesante aici : http://www.topcadouri.ro/......dragobete/

| IMC90 a răspuns:

O sticla de Jack Daniel's

| DragoStefaN a răspuns:

Este ziua indragostitilor, ar trebui sa ii iei/faci ceva care sa va reprezinte pe voi ca cuplu/indragostiti.

Daca esti de putin timp cu el ii poti lua ceva semnificativ de care sa se poata folosi si aduce aminte de tine ori de cate ori il foloseste cum ar fi:

- daca e fumator, o bricheta inscriptionata cu initialele voastre (in nici-un caz numele complet)
- un brelog la chei cu initiala lui (da, nu te mira, ai citit bine)
etc. etc.

Daca esti de mult timp cu el, aria de cadouri se mareste:

- o sticla de vin unde in loc de eticheta este o poza cu voi doi
- o rama foto cu o poza de a voastra
- un ceas cu numele voastre inscriptionat pe spate
etc. etc.

In orice caz un lucru care va reprezinta pe voi doi, nu numai tu sau numai el, amandoi, ca pana la urma asta reprezinta aceasta sarbatoare imprumutata.

| roxanalaptopnews a răspuns:

Daca e pasionat de laptopuri, gadget-uri cred ca ai putea sa ii alegi ceva din sectorul asta... un mouse dragut sau un rucsac, o tableta sau un laptop... Poate te inspira articolul asta: http://laptopnews.ro/top-5-cadouri-pentru-el-de-sf-valentin-2012.html

| bianca_2257 a răspuns:

Pai poti sa ii cumperi un parfum scump sau un hanorac de la zarra crede-ma ca e cel mai bun cadou asa i-am luat si eu luibig grin:-x

| KiDDvsKaTT a răspuns:

Un tricou sau un hanorac FUNNY din NEW YORKER sau Un parfum frumos si scump. :d love struck

| Drx_Bibica_1985 a răspuns:

Eu stiu sigur ce ar vrea si i ar placea mai mult decat orice alt cadou... blowjob happy original si dragut laughing)