| anonim_4396 a întrebat:

Unde sa merg cu prietena de Valentine's Day? Ziceti-mi mai multe idei. Si m-am gandit sa ii iau si un cadou(ce cadou?) si o floare... ceva, si cand i le dau : inainte sau dupa intalnire (daca trebuie sa le dau dupa unde le tin pana atunci? laughing ) Am 15 ani, scuzati intrebarea da pana acum nu am mai fost intr-o relatie in perioada asta.
Fara caterinca, pe cat se poate happy, Multumesc, dau funda.

Răspuns Câştigător
| Rizer a răspuns:

Uite hai ca-ti dau eu o idee de cadou! Iti trebuie o sticla goala in care a fost coniac/sampanie/bautura.I desprinzi etichetele si in locul lor faci pe calculator poza voastra si pus alaturi un mesaj frumos de dragoste.Si scoti tiparitura si o lipeste ca o eticheta pe sticla/sticluta si poti face si pe verso-ul sticlei sau sus deasupra gurei de sticla.Inauntru poti face un document in word si sa-i scrii ceva frumos.Scoti la imprimanta pe o foaie colorata si o arzi la margini ca sa fie un mesaj frumos, sau poti sa-l scrii tu de mana si sa-l introduci in sticla.Il legi cu cevafrumos tot la fel colorat.Eu zic ca e cv original si a tine in timp, va ramane surprins.Mie imi place foarte mult!

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

O floare? naspa du-o si tu la o prajitura la un restaurant.

Răspuns utilizator avertizat
| acadelecolorate a răspuns:

Mie personal nu-mi plac deloc fazele de genu...de cele mai multe ori dau in penibil.dar daca totusi vrei sa o surprinzi in vreun fel, fa ceva inedit-de exemplu, fa tricouri de cuplu.da sa fie amuzante(gasesti pe net ogramada de chestii), fa un filmulet- declaratie... etc si mergeti dupa aia in oras si va distrati, poate si cu alte cupluri (prieteni).
asta-i ce mi-ar placea mie, tu fa ce vreiwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Werimar a răspuns:

Salut salut. Uite o idee care o sa iti fie de folos. cand mai vorbesti cu prietena ta, spune-i ca deja i-ai luat cadou de Sf Valentin. Ea probabil o sa te intrebe ce i-ai luat sau daca nu o face, intreab-o tu. " Ce crezi ca ti-am luat? " Ea o sa iti dea cateva raspunsuri. Primele 3 raspunsuri care o sa ti le dea sunt chestile care i-ar face placere sa le primeasca. Spre exemplu ea crede ca i-ai luat, O bratara, O felicitare cu Un ursulet, sau un inel. Bun, tu o sa alegi una din astea 3, care crezi tu ca s-ar potrivi cel mai bine. Iti sugerez sa ii dai cadoul prima data cand te vezi cu ea. happy Bafta, sper ca te-am ajutat.