| Anaamaria233 a întrebat:

Idei cadouri pentru băieți, aniversare un an de relație

7 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sosete si servetele umede.

| zilog a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Nu stiu ce aveti toti cu servetelele umede noua generatie
mai bine 4 suluri mari de hartie dinaia mare dar de buna calitate de sters prin casa

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

O perna cu voi pe ea ^_^

| cristimihailov a răspuns:

Ce sa faca un baiat cu o perna, breloc sau alte astea care are deja.

Fa-i un striptease sau chestii care sa ii aduca aminte, daca ai varsta corecta

| Werrich a răspuns:

Puzzle, breloc, cana termica cu voi

| zilog a răspuns:

Ai pus intrebarea asta de 20 de ori
am spus ca axion bureti de vase feri pentru ca sa il puna sotia sa faca curat saci de aspirator matura faras chestii din astea, mai ar merge si o pomnpa un vagin ceva pentru ca sotia e satula de el ca de un cersator,
poate ii aduci si un aparat de ras si un parfum pentru ca dupa un an nu se mai mbarbereste si nu se mai spala la cuc rade
ce crezi ca ii poti face cadou un vaucer la un salon pentru barbati sa ii zmulga parul din mersi-dos

| SingleForOne a răspuns:

Parfum, ceas, o carte, un jurnal despre tine sau despre voi sau despre el, articole de imbracaminte sau incaltaminte. Lucruri pe care si le-a dorit de mult timp, sau altele care-i atrag atentia, sau lucruri care au legatura cu hobby-urile lui sau visele lui de viitor. Noi nu stim ce stil are sau cum va cunoasteti, acestea sunt doar idei la intamplare, pana la urma. happy