| dyapinty a întrebat:

Funda! Am nevoie urgenta de un sfatbig grin
Maine dupa cum stiti e valentine's day si nu am niciun ban, si nu stiu ce cadou original si gratis sa-i fac iubituluihappy ..Ma gandeam un desen,.sau ceva.dar habar n-am.Dau funda primei idei bunehee hee

Răspuns Câştigător
| MandarinaRoz a răspuns:

Poate un filmulet cu mai multe poze cu voi, un breloc cu jumatete de inima pe jumatatea ta sa scrie "lo" si pe a lui "ve", o felicitare facuta de tine sau cumparata cu o declaratie frumoasa de dragoste.Sau ai putea da unui pictor o poza cu voi doi sa va deseneze sau sa faca o caricatura.

| dyapinty explică (pentru MandarinaRoz):

Nici bani de breloc nu am, dar imi plac ideile tale happy.Mai astept putin o idee.dar cred ca a ta e cea mai buna

6 răspunsuri:
| aannoonniimm098 a răspuns:

Sa va petreceti timpul impreuna. cadou ai putea sa ii faci un buchet de ghiocei ceva foaie in forma de inimioara si o poza cu voi si pe spate sa scrii ce simti pentru el...

| Y0viB0y a răspuns:

Daca aveti macar o poza impreuna decupeazo in forma de inima si pune-o intr-o rama asemanatoare.Va fi cadoul perfect.

| Emma199 a răspuns:

O cina romantica, sau sa va uitati la un film sau o schita cu chipul iubitei tale asta daca esti bun la desen sau o poezie sau o poaza cu voi doi pusa intr-o rama draguta, ceva de genu, funda?

| nicoletapu a răspuns:

Daca vrei sa o impresionezi cu adevarat pe prietena ta dar totul sa fie gratuit fa-i un poster dintr-un carton mare in care sa lipesti poze cu voi doi impreuna si sfaturi sau urari pune multe accesorii ca sa arate interesant :fundite, inimioare si mult sclipici.Fa 2 exemplare ca sa ai si tu unul pentru ai dovedi cat de mult tii tu la ea. SPER DIN SUFLET SA TE AJUTE ASTA, SUNT FATA SI ASTA AR FII FOARTE ROMANTIC DECAT UN DESEN

| dyapinty explică (pentru nicoletapu):

Scuze,dar cred ca ai citit gresit..am zis iubituluihappy. Sunt fata