| TomaSorinel1974 a întrebat:

Dati-mi si mie idei de facut cadouri de mana pentru mama mea ca o cheama ionela

14 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Poti incerca ceva prin tehnica quiling sau origami
Cel mai dragut cdou ar fi ceva facut de tine, o felicitare de ex sau un desen
Si un simplu La multi ani e perfect, daca e spus din inima

Baftă!

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Poti face o felicitare facuta de tine in care scrii un text si pe langa pui flori din origami sau fundite etc.Pa,pa

| thekillerboyka a răspuns:

O jucariehee hee una erotica, are nevoie! te asigur eu, (am fost pe la ea) rolling on the floor

| TomaSorinel1974 explică (pentru thekillerboyka):

Tampitul un bou esti

| thekillerboyka a răspuns (pentru TomaSorinel1974):

Sa mori tu?! daca esti atat de cretina incat intrebi ce sa-i iei la mata, tu la ce te astepti? GOd damn it, e mata faaa tu trebuie sa stii ce sa-i iei nu noi, si daca nu sti nu-i mai lua, esti praf fa -.-

| TomaSorinel1974 explică (pentru thekillerboyka):

Tampitule de ce ai mai dat raspuns daca capu ala handicapat al tau nu avea alt raspuns sa dea bay bay si am incheiat subiectu

| TomaSorinel1974 explică (pentru thekillerboyka):

Cretina esti tu aprorpo mata sa ii spui aicultva

| ÐÿÅ a răspuns:

1. Decoraţiuni din origami pentru care veţi găsi instrucţiuni de realizare pe site-ul Elyda

2. Brăduţ eco din lână colorată prezentat pe Blogul Breslo

3. Plastilină făcută în casă, reţeta şi modul de realizare o găsiţi pe blogul Idei pentru mămici şi copii

4. Căsuţă de păpuşi făcută în casă, prezentată de Stringer Mama

5. Zahăr vanilat pregătit aşa cum vă învaţă Teo-Gospodini

6. Pătură personalizată

7. Protecţii pentru pahare din gresie

8. Oţet aromatizat cu diverse ierburi

9. Cort pentru copii

10. Globuri din tricouri vechi

11. Inele pentru serveţele din pânză

12. Sare cu rozmarin

13. Brăţări din genţi vechi

14. Brăţări din cutii de aluminiu

15. Pizza din fetru

16. Calendare de advent

17. Tablă magnetică

18. Protecţii pentru pahare, din material textil

19. Cărţi tematice pentru copii

20. Joc de memorie pentru copii

21. Tablă de scris dintr-o veche ramă de tablou

22. Glob de sticlă

23. Agendă personalizată

24. Album foto personalizat

25. Brazi din turtă dulce

26. Fulgi de zăpadă din hârtie

27. Trusă pentru detectivi pentru copii pasionaţi de poveşti poliţiste

28. Coş croşetat

29. Faţă de pernă din fetru

| LucaTheodor a răspuns:

Incearca quilling sau origami.
Daca nu vrei sa faci aceste tehnici
incearca pe www.ilovehandmade.ro!

| lăngătinemereu a răspuns:

Pai: Fai o bratara din lucrurile care nu-ti mai trebuie sau nu le folosesti tu dae din acesori.

| moneantonella a răspuns:

Te sfatuiesc sa ii faci o bratara din margel iti dau idi u meu si te ajut funda/

| Julyanne a răspuns:

Incearca sa faci niste inimute pe care sa scrie ceva frumos din partea ta, o urare!

| AlyAleksandra a răspuns:

Poti sa ii scrii o poezie.

| Madalina7 a răspuns:

O bratara, un ceas sau un inel frumos... sper ca te-am ajutat :*

Întrebări recente