| alienkros a întrebat:

Imi iau ipad 3(new ipad) de ziua mea peste o luna si e 2200 la media galaxy in suceava...ideea e ca un ipad 2 e 1800 sau 1900 nu mai tin minte..merita ipad 2 sau un ipad 3( raport calitate/pret) sun expert Apple adica stiu tot ce inseamna Apple dar vreau si parerea voastra

Răspuns Câştigător
| aduu a răspuns:

Sigur ca merita. Eu cred ca e mult mai tare ipad 3 decat 2 adica ma refer ca are mult mai multe aplicatii si o memorie mai mare.Dar cel mai bine intreaba un om care se pricepe cu adevarat la computere si ipad.uri.La multi ani pentru luna viitoare

3 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

E mica diferenta pentru a nu lua 3-ul(la multi ani pentru luna viitoarebig grin)

| rutanklan a răspuns:

Pentru 300 de lei normal ca merita 3.

| REKcode a răspuns:

Merita 3-ul. nu e mare diferenta de bani si 3-ul e mai bun, mult mai bun