| wolfman22 a întrebat:

vreau sa cumpar o tableta sii..nu stiu ce sa aleg dintre Samsung si Apple? eu mai am un galaxy s2 deci sunt cam saturat de Samsung si android, eu as vrea sa aflu care merita mai mult dintre Samsung si Apple adica dintre galaxy note tableta sau tab2 vs new ipad, ideea care e..eu am vb cu parinti ca de craciun sa imi cumpere ceva insa nu stiu ce? urmand ca in mai de ziua mea sa imi cumpere altceva! (daca intru la un liceu bun) laughing Si mai am o intrebare, merita sa cumpar un ipod 5th generation sau sa cumpar ipad, ori in loc de ipod sa cumpar un aparat foto DSLR?
Trebuie sa aleg doar 2!
insa nu stiu combinatia perfecta! ce sa aleg?

Răspuns Câştigător
| XatomisX a răspuns:

Dc ai mai lua tableta cand ai s2 si eu tot s2 am si merg toate jocurile si in plus are si ecran mare ce mai vreiwinking?

| wolfman22 explică (pentru XatomisX):

Vreau o tableta, telefonul sa fie telefon si tableta tableta... optam pentru un ipad insa nu stiu ce sa fac care este mai bun Samsung sau Apple?

3 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

CELE MAI BUNE TABLETE SUNT ASUS!

Da ai auzit bine, cele mai bune tablete sunt Asus happy

Nu se blocheaza, au un design frumos (cu margine de metal), difuzoare super bune, placa audio ce dau un sunet excelent in casti (de PC, nu d-alea de telefon), navigheaza super rapid pe internet. Eu am un Transformer TF 101 si sunt super multumit de el!

PS: vezi ca si tabletele Samsung, HTC, Asus sunt tot cu Android, dar Asusul meu are Ice Creem Sandwich :X o versiune excelenta a OS-ului Android, acum astept si Jelly Bean.

Eu ti-as zice sa iei un Asus, nu trebuie neaparat Quad-core, n-ai tu ce face cu el, un dual core este excelent.
Iar eu in locul tau in loc de aparat foto, mi-as lua o placa audio calumea, si un sistem audio 5.1 sau 7.1 happy

| Graph_Peter_1996 a răspuns:

Apple la tableta e mult mai bun dacat Samsung, are mai aplicati faine, display retina etc. Sa alegi noul ipad.