| Mary_Anca_1994 a întrebat:

Îmi puteți spune cum stă treaba cu plătirea în rate a unui telefon? Vreau să-l comand de pe internet.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai doua variante, ori folosind un card de credit acceptat de vanzator ori iti faci direct un credit, in ambele cazuri trebuie sa ai un venit legal, constant si dovedibil

| Mary_Anca_1994 explică (pentru suntserios):

Dar contractul cum se face? adică trebuie să dau copia de la cardul de identitate și o adeverință, lucrurile astea cum le arăt? când vine comanda? știi cumva?

1 răspuns: