| Stefff a întrebat:

Cine imi da si mie o idee de cadou pentru un baiat dragutlove struck?

Răspuns Câştigător
| andreea_8479 a răspuns:

Un ceas cv nu t complica cu un parfum poate nu ai aceleasi gusturi ca si el sh este posibil sa dai gres. nu stiu... o idee mai trasnita.cv personalizat, in fiecare oras trebuie sa existe asa ceva, poti personaliza cu nume, mesaje, poze tricouri. ceasuri, bratari, lantisoare(aur sau argint), perne dragute etc

6 răspunsuri:
| dulshe a răspuns:

Un parfum(ceva care sa-i placa lui, daca nu stii intreaba pe alt prieten de-al lui), O bratara de argint(sunt prea tari http://www.universulbijuteriilor.ro/images/big/argint670.jpg http://www.silverzone.ro/......-md_PM.jpg )

| DenissaDeea a răspuns:

Un ceas, un lantisor, un pormoneu, un stik de memorie, sau ai putea inoi un lucru care il are mai vechi, inlocuind cu unul nou.

| LoveForShania a răspuns:

Pai...sa nu fie ceva special, adica sa poarte ei sau sa imbrace pentru ca baietii nu prefera asta. Daca sunteti indragostiti ii poti cumpara o cutie muzicala in forma de inima si sa pui in ea poza ta si a lui.

| turtl3 a răspuns:

O cravata

| Mellie00 a răspuns:

O cravata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce sa zic...eu as lua o inima care sa exprime iubirea ta fata de el dar, normal nu o exprima cum ai putea sa o exprimi tu. o sa vezi