| photographer24 a întrebat:

Imi puteti recomanda un cuptor cu microunde bun si la un pret corect?

Răspuns Câştigător
| Chiriac_Ciprian_1985 a răspuns:

Este un top cu cele mai bune cuptoare cu microunde aici http://top-zece.com/......itatepret/

| photographer24 explică (pentru Chiriac_Ciprian_1985):

Multumesc, l-am achizitionat pe acesta dar din pacate nu pot sa va dau funda sad

4 răspunsuri:
| RainbowD a răspuns:

Salut. Mie produsele de la Samsung mi se par ok. Cel putin nu am avut pana acum probleme cele pe care le-am achizitionat. Un cuptor cu microunde bun, este de cele mai multe ori scump. Dar, totusi cand ajungi in magazin si doresti sa achizionezi produsul respectiv, poti cere anunite detalii despre produs de la un angajat sau anumite pareri.

| Goddess23 a răspuns:

Buna, majoritatea cuptoarelor cu microunde sunt bune pentru ca toate au aproximativ aceleasi functii de gatiere si incalzire, exceptand cele foarte scumpe. Cauta sa iei un cuptor cu microunde usor de manevrat nu din ala foooarte greu. Sunt cuptoare de la SAMSUNG pe care le gasesti de la 350 ron in sus, sau BEKO de la 450 Ron sau oricare alte modele mai putin cunoscute sau nu SHARP GORENJE BOSH pe care le gasesti de la 270 ron in sus. Oricum cand mergi la magazinul de electrocasnice te convingi acolo care e cel mai bun in functie de nevoile si bugetul tau.