| DiaMrrr a întrebat:

In 14 iunie e ziua mea in ce sa ma imbrac sau ce sa imi cumpar dati-mi idei!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| AdaAndreeaAda a răspuns:

Poti sa porti o rochita de vara http://blog.starshiners.ro/tag/rochii-de-vara
sau poti purta pantaloni scurtii si un maiei lejer dau in acelasi timp foarte dragut.
Depinde unde iti organizezi party-ul.(local-rochita; acasa pantaloni)si ambele pot fii purtate cu o pereche de sandalute fara toc.La multi ani si discractie placuta! :* >:D

| Guster a răspuns:

Http://www.breslo.ro/Shop/guster poate gasesti ceva aici

| PiSy_3614 a răspuns:

Si ziua mea e tot pe 14 iuniehappyapp cati ani faci?:X