| Criissuu a întrebat:

Salut.Sambata e ziua unei colege si nu am idei cu se sa ma imbrac plus ca nu e asa cald. Vreau sa imi dati ceva idei dar sa nu fie ceva exagerat.am doar 14 ani.

PS: ziua ei si-o va tine la un restaurant

Răspuns Câştigător
| AspirinaVesela a răspuns:

Poti sa-ti iei o pereche de jeans niste botine(ori tocuri inalte) o bluza vaporoasa cu imprimeu floral si accesorizatabig grinfunda?

3 răspunsuri:
| stefanutza27 a răspuns:

Dat fiind faptul ca isi tine ziua la un restaurant trebuie sa te imbraci mai elegant. Poti sa-ti iei o rochie si niste colanti. Daca esti mai slaba poti sa-ti accentuezi talia cu o curea (subtire sau groasa, nu conteaza) intr-o culoare care sa se asorteze cu rochia, iar daca esti mai grasuta poti sa porti cureaua sub sani. Incaltamintea ar trebui sa fie una cu toc (poate botine?), dar daca nu te descurci poti sa-ti iei niste UGG-uri. Daca o sa porti cureaua nu purta atat de multe accesorii. Nu recomand sa te duci in tenisi sau adidasi.

| Izomer a răspuns:

La o petrecere sunt indicate rochiile happy Poti sa iti iei o rochie d iarna cu niste colanti mai grosi si cu niste ghete happy
si accesorii love struck

In cazul in care nu ai rochie happy incearca niste jeansi cu un tricou ceva happy

Mai intreaba-ti prietenii care vor merge si ei la ziua colegei tale cum se vor imbraca.

O zi buna.

| crissu0306 a răspuns:

Pai dat fiind ca isi va tine ziua la restaurant,unde va fi cald,presupun,te poti imbraca cu o bluzita mai eleganta,de exemplu cu paiete, dar nu foarte incarcata si o pereche de colanti care sa se potriveasca. sau iti poti lua bluzita si colantii cu tine si te poti schimba acolo, ca sa nu iti fie frig happy