| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou sa-i fac mamei mele? Ziua ei de nastere este pe 17 iunie, si pana atunci vreau sa stiu ce sa-i cumpar sau sa-i fac. Dati-mi cateva idei. Multumesc, dau funda pentru cel mai bun raspuns!

5 răspunsuri:
| NoName0x0 a răspuns:

Buna! Ce ar fi sa ii gatesti mamei de ziua ei un intreg meniul, cel mai important fiind de asemenea tortul? Ai putea sa decorezi prin casa cu diverse chestii pentru petrecere si niste lumanarele parfumate cu un parfum, nu floral, unul de fruct sa fie mai fresh, nu romantic. Asta va dura cam mult, asa ca in ziua aceea trebuie ca mama ta sa fie plecata de dimineata si pana seara. Bafta!

| anonim_4396 explică (pentru NoName0x0):

Multumesc si tie!

| NoName0x0 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu multa placere!

| ninoh11 a răspuns:

Cel mai frumos cadou pentru o mama este sa inveti dar un cadou perfect pentru o mama este chiar si un sarut dar din inima sau dai (intr-o stica sa fie Iisus si Maica Domnului insemnan tu si mama

| anonim_4396 explică (pentru ninoh11):

Multumesc!