| JulyDreams a întrebat:

In Bucuresti se mai pot face livrari din supermarket acasa? Am incercat Mega, Carrefour, Cora, Kaufland. Nu imi apare nicio zi disponibila.

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Incearca cu Bringo sau GLovo,

| TatianaIstrate a răspuns:

Glovo daca ai o comanda sub 25 de kg sau Bringo care acum merge chiar ok.

| AndreiCraiova a răspuns:

Eu am facut prin Glovo si am primit intr-o ora produsele. M-a ajutat ca au venit si la noi in oras. Daca esti din Bucuresti vad ca livreaza si noaptea tarziu. https://www.kaufland.ro/noutati/glovo.html#livrare