| bobolotioana a întrebat:

In cat timp vin comenzile de pe ali express? Si cat ar costa transportul? Daca dau o comanda de 50 de lei, poate sa vina cu o suma mai mare? Gen 100 de lei?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Timpul de livrare al produselor este afisat pe pagina fiecaruia iar trasportul la fel. Iti poti seta site-ul in limba romana daca nu te descurci. Atentie ca nu toate produsele respecta termenul de livrare. Daca observi ca acestea nu mai vin, trebuie sa discuti cu vanzatorul si sa iti ceri banii inapoi deschizand "disputa", daca nu ma insel asa se numeste si pe aliexpress.

| bobolotioana explică (pentru Aasdfghj):

Se plateste doar cu cardul? Eu vreau doar niste huse pentru tel

| Aasdfghj a răspuns (pentru bobolotioana):

Da, doar cu cardul se plateste.

4 răspunsuri:
| AlexCristi97 a răspuns:

Vin in 30-60 de zile, sunt multi vanzatori care au transportul gratis, tu platesti cand comanzi si iti arata acolo si optiunile de transport si cat costa fiecare

| bobolotioana explică (pentru AlexCristi97):

Daca comand mai multe chestii, vin separat, nu?