| NeverGonnaLetYouDown a întrebat:

In caz de vreau sa trimit ceva prin fan courier cu ramburs, pot alege eu data la care sa vina curierul dupa colet? Intreb deoarece odata la 2 zile nu sunt acasa.

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Mai bine mergi tu la cel mai apropiat punct al firmei de curierat, atunci cand timpul iti va permite.

| WhiteLife a răspuns:

Poți folosi site-ul:

https://www.colete-online.ro/

Poți pune comanda cu o seară înainte (pe la 10-11, sa fii sigur că nu vine in ziua respectiva curierul). La final sun preturi de la mai multi curieri și îl alegi pe cel mai mic. Vine la tine, ia coletul, il duce la cealaltă persoană și gata tot. E foarte simplu și ușor de folosit și sunt preturi foarte bune.