| Caddy1609 a întrebat:

am o nelamurire.Am trimis un colet (cu ramburs) prin cargus, ceea ce nu stiu este in ce fel imi sunt livrati banii pe ramburs? Am citit ca banii ii primesti la 2 zile dupa ce coletul a fost livrat, problema este ca a trecut mai mult de 2 zile.Este prima oara cand trimit si nu stiu cum se procedeaza, vine curierul acasa sa-ti aduca banii pe ramburs sau trebuie sa mergi la sediu? Multumesc

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vine curierul acasa

| Caddy1609 explică (pentru suntserios):

Chiar astazi a ajuns (totusi asta se aplica la orice firma de curierat nu? adica vine curierul cu ramburs-ul acasa?) Multumesc!

1 răspuns: