| Nataliaa2176 a întrebat:

In ce fel de magazine as putea sa gasesc hartie pergamen?

Răspuns Câştigător
| Diavolcata a răspuns:

Fa-o singur:
Iei o foaie o bagi in cuptor si o lasi cateva minute dar sa fie incalzit cuptorul si supravegheaz-o sa nu se ingalbeneasca foarte tare sau sa ia foc sau ai putea sa o uzi cu niste cafea si apoi sa o pui la uscat vei avea garantat un effect oldie bun.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Online, la o simpla cautare pe google, http://www.ro.all.biz/hartie-pergament-bgc292, gen. Te costa mult fan curier.

| Antochi_Andreea_1995 a răspuns:

La altex gasesti sigur! happy

| KanezuY a răspuns (pentru Antochi_Andreea_1995):

Altex nu comercializeaza articole de birotica (hartie colorata, pixuri) ci doar produse electronice.