| timidu89 a întrebat:

În ce perioada e blackfriday la Altex?

9 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Urmaresc.

| timidu89 explică (pentru gabicoo):

Într-un loc apare ca e peste o săptămână și 4 zile, în altă parte ca e pe 24 noiembrie. Mie sa nu pierd bf de la flanco degeaba... Stau de mai bine de 2 săptămâni fără Tv

| gabicoo a răspuns (pentru timidu89):

Decat sa iei teapa de la raiosii de la Flanco mai bine astepti blackfriday-ul de la Altex sau eMag.

| timidu89 explică (pentru gabicoo):

Au preturi mai mari sa de ce zici ca dau teapa?

| gabicoo a răspuns (pentru timidu89):

Ce cumperi de la ei găsești în altă parte mai ieftin - fără să fie Blachfriday, iar dacă ai ghinion să se strice atunci vezi tu cine este Flanco!

| timidu89 explică (pentru gabicoo):

Https://blackfriday.ro/magazine/altex/ oare o fi real ce scrie aici? Eu nu mi-am cumparat de la Flanco parca nimic pana acum

| Simpatic a răspuns (pentru gabicoo):

Stii ca Flanco este detinut de CEO-ul eMAG?

| gabicoo a răspuns (pentru Simpatic):

Nu știam! Și de la eMag cumpăr rar! De regulă găsesc cam tot ce vreau la Altex!

| Simpatic a răspuns (pentru gabicoo):

De fapt vin cu o mica corectie, Iulian Stanciu fost CEO eMAG pana in 2021, el este proprietarul Flanco, in cadrul eMAG acum este presedinte executiv, detine 25% din actiunile Emag, actiuni care valoreaza multi bani, eMAG la modul general este detinut cu majoritate de grupul de afaceri Naspers.
Acest tip Iulian Stanciu detine mai multe societati si afaceri are branduri pe care el le-a "inventat" printr-o alta societate pe care o detine si anume NOD, are in palmares branduri precum": Heinner, Serioux, Pegas etc unele produse de ale lui le gasesti si la concurenti!

Un student sarac care a ajuns la o avere de peste 400 milioane de euro pe propria putere, genul acesta de oameni ma bucura, nu ma bucura securistii si politrucii care au facut avere doar ca tasu' era nu stiu ce general SRI sau mai stiu ce alti nenorociti care au bani sifonati de la stat!
Cunosc si comand de la eMAG de pe vremea cand erau o societate care vindeau intr-un apartament mic happy
Din pacate nu am fost la fel de fidel cu Flanco.
Mai comand si eu uneori de la Altex, atunci cand simt nevoia sa testez ceva in magazin dar mai rar, de la Altex iau si lucruri voluminoase precum aragaz, frigider, hota, tv smart etc

Le-am dat material acum celor care vor folosi pe viitor A.I., adica aceia prea lenesi care au nevoie de profesori acasa sa faca meditatii la 10 materii si de un A.I. sa le faca temele, noi antrenam AI-ulwinking