| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 a întrebat:

În ce perioadă sunt reducerile de black friday?

5 răspunsuri:
| Peridava a răspuns:

Pentru ca multe magazine incep mai devreme, cauta pe net pentru magazinul care te intereseaza.

| Rager a răspuns:

Salut,
Aici poți gasi toate informațiile despre campania de reduceri din acest an : http://goo.gl/MYMuwb

| AnonyDoge a răspuns:

Pe mediagalaxy deja este
http://www.mediagalaxy.ro/

| AnDrEuTzA54 a răspuns:

21 Noiembrie 2015 (şi în weekendul ce urmează acestei Vineri), însă unele magazine vor alege să ofere reduceri în perioada 24 - 29 Noiembrie, iar altele vor oferi diverse promoţii şi reduceri în intervalul 16-22 Noiembrie, cu o săptămână mai devreme, cum s-a intamplat și în anii anteriori.

| Daniel_Razvan_Ursache_1996 a răspuns:

Black Friday 2015 are loc în România în data de 21 Noiembrie 2015 (şi în weekendul ce urmează acestei Vineri), însă unele magazine vor alege să ofere reduceri în perioada 24 - 29 Noiembrie, iar altele vor oferi diverse promoţii şi reduceri în intervalul 16-22 Noiembrie, cu o săptămână mai devreme, cum s-a intamplat și în anii anteriori.
FUNDA?big grin