| Rockat a întrebat:

Reducerile de Black friday sau de Crăciun, pe care vă baza-ți mai mult?

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salutari
Hai sa-mi dau si eu cu parerea ca am situri in domeniu si urmaresc.
Sfatul meu daca ai deja banii e sa iei de black friday, inclusiv cadourile de craciun.
Sunt reduceri la moda, electronic, elctrocasnice, jucarii, ceasuri, carti, mai mari deca se ofera in orice alta perioada.
Anul acesta sunt si mult mai multe magazine, deja 70+ confirmate.
Lasa un email pe http://reduc.ro daca vrei lista completa in cursul saptamanii viitoare.
Bafta

7 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Pe reducerile de Black Friday, sunt mult mai mari fata de cele de Craciun, dar trebuie sa ai mare noroc sa mai prinzi ceva.

| Grimmjow69 a răspuns:

Reducerile de Black friday, sunt cele mai mari reduceri din an.

| Madayna a răspuns:

De Craciun.

| RobertKilleur a răspuns:

Sal prietene.Eu sincer ma bazez pe cele de la Black Friday

| Matei_Catalin_Andrei_1997 a răspuns:

Black Friday sunt reduceri mai mari ca de Craciun.

| B06DAN a răspuns:

Craciun,atunci nici nu e aglomeratie ca de Black Friday!

| SirbuMariaAlexandra a răspuns:

Craciun