| MeyCara a întrebat:

TPU! cand anume o sa fie black friday si de cat sunt reducerile? Funda kiss

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Black Friday este„impartit" in 2013! Unele magazine incep de pe 22 noiembrie, altele pe 29, data oficiala cand incepe vinerea neagra.
eMag si Flanco au anuntat recent ca vor organiza Black Friday pe 22 noiembrie. Principalii concurenti ai eMag.ro si Flanco sunt Altex, Domo, Cel.ro, EvoMag.ro, PCGarage Grup. Majoritatea magazinelor electroIT din Romania vor organiza promotii de Black Friday, ori in data de 22 ori pe 29 noiembrie. Reduceri vor fi de pana la 70%, poate si mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ultima vineri din noiembrie.
Reducerile depind de la magazin la magazin.

| buzucan a răspuns:

Pe 22 o sa fie, dar nu se stie ce reduceri vor fi... uite aici cateva reduceri la placi video: http://recomandare.info/placi-video-la-reducere-de-black-friday-2013.html

| sufletdeing3r a răspuns:

Black Friday cade pe 22 noiembrie la e-MAG si reduceri pot fi de 40-50-60%. De acolo ar fi cel mai recomandat sa-ti cumperi ceva pentru au multe produse si livrarea se face destul de repede. Cumparaturi placute!

| marian1985 a răspuns:

Buna,

Normal BlackFriday pica pe data de 29 noiembrie ( se calculeaza ultima vineri din luna noiembrie ) dar in acest an mai multe magazine au hotarat sa inceapa de data de 22 noiembrie dindiferite motive. Mai mult ca sigur o sa fie mai toata saptamana de pe 22 pana pe 29 un Black Friday la magazinele din Romania. Iti recomand site-ul http://vinereaneagra.eu/ unde gasesti lista cu magazinele participante la Black Friday ( Vinerea Neagra )

| J0ker1999 a răspuns:

Cam peste o saptamana o sa fie si reducerile ajung pana la 50% depinde de magazin si produs probabil