| saralara100 a întrebat:

In curand se apropie ziua iubitului meu,si un am nici o idee ce cadou sa-i ofer, ma poate ajuta cineva? va rog… funda love strucklove struck

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Un ceas.
Un parfum.
O cravata/un papion.
Un fular+ manusi.
Un set de barbierit.
Aparat de ras.
O bratara.
O rama suflata cu argint (cu o poza cu voi).

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pot ajuta. Da-mi numele, numarul de telefon si adresa prietenului tau. Sper ca ii plac sarmalele.

| macs3k a răspuns:

Un parfum, un lant sau o bratara de argint, o cana personalizata, un breloc personalizat sau cu un model ce crezi ca i-ar place ori din acelea pentru indragostiti unu la tine, unu la el; tricou sau niste bilete la un concert.Vezi tu ce hobby-uri are, daca e pasionat de calculator vezi daca are nevoie de ceva la acesta sau daca ii place sportul cumpara-i ceva in legatura cu acesta big grin

| Desire01 a răspuns:

Buna. Păi ceva ce şti ce şi-ar dori cu adevarat. Oricum gestul contează.

| dydybahh a răspuns:

Afla ce isi doreste cel mai mult si cumparai tragel de limbalaughing