| ioanalexandru a întrebat:

in curand, se apropie ziua unei prietene.imi dati o idee pentru a-i face un cadou?

3 răspunsuri:
| мιcнєℓℓє a răspuns:

Completez raspunsul lui dya244, o rochie un tricou,o carte,un catelus, un album cu poze pentru voi, o bratara bff sau o inima in semn de bune prietenewinking

| l1t7leb0y19 a răspuns:

E prietena ta,corect? happy Atunci inseamna ca trebuie sa stii ce ii place si ce nu tongue Foloseste-te de hobby-urile ei,vezi ce ii place sa faca, ce anume o face fericita, anunta-ma...si vin cu argumente :X

| divide224 a răspuns:

O rama pentru poza, un album de fotografii,un parfum, o bratarica cool, un breloc (sa-l agate la telefon sau nu), un animalus din plus dragut etc...