| Miruna3094 a întrebat:

In curand se apropie ziua mamei, ce cadou sa ii fac?

16 răspunsuri:
| M.madallina a răspuns:

Eu i-am luat mamei de ziua ei un set pentru baie, un scrub, gel de dus si o crema de corp.aaa...si o felicitare draguta

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Esti fata, nu? Fa curatenie luna in toata casa si gateste ceva bun de mancare, fa-i o surpriza!
Si apoi, ce sa-i cumperi? Ceva care sa foloseasca, un halat, o esarfa, niste papuci de casa ori o crema de picioare + un masaj dupa o zi de munca.winking
Multi ani sa-ti traiasca!

| putzulica a răspuns:

O felicitare cevabig grin

| deya90 a răspuns:

Un buchet gigantic si frumos parfumat laughing si o felicitare in care sa-i scrii ceva, ce simti pe moment happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Poate un bibelou, o carte, o veioză, o iconiță de perete, un ceas sau o brățară, etc.
Să-ți trăiască mămica și un sincer la mulți ani!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O periuta de dinti. Sau un nou tata. laughing Ar merge si un parfum, ceva...acum depinde si de buget... tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cred ca unursuletz de plus cu poza cu voi 2 daca ai bugetu mare daca nu curatzenie in casa si mancarea in ziua respectiva trandafiri se vor ofili daca ii cumperi si nu prea mai au valoare si un la mutzi ani sa te auda toti vecini plus mega pupiki la multi ani mamybig grin:*winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i co iubesti cel mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as zice un buchet cu trandafiri rosii cu alb si un martisor sau ceva eu asa i-am facut mamei mele si sa bucurat nespus de mult (SPER CA TEAM AJUTAT):*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sai cumperi ceva frumos, sau mai bine sa o intrabi inainte de ai cumpara cadoul dorit

| mary_4765 a răspuns:

Cel mai de pret cadou pentru ea cred ca esti tu si iubirea ta fata de ea

| mcandr3y a răspuns:

A mamei e vineri... o sa ii iau o floare... si o sa-l pun pe tata sa pregateasca o cina in famile... si cam atat...

| Mitss a răspuns:

Ce coincidenta si a mameitonguelaughing...eu ma duc weekendul asta la munte cu scoala si o sa ii iau ceva de acolo, de exemplu ii poti lua: un tablou, o bijuterie, un parfum, o bluza, sau pur si simplu un buchet de floritongue.

| Nero_1949 a răspuns:

Eu, de ziua mamei, i.am cumparat un set de baie, cu sare de baie, periute alea alea. (20 lei) si i-am umplut vana, am pu s sare, spumant lumanarele parfumate, am asteptato acasa si i-am aratat, sa bucurat foarte mult, dar i-am luat si un lantisor de argint de 120 lei. Eu iti propun sa alegi ceva ce mamai tale i s-ar potrivi mai bine. dar sa nu uitam. totul depinde de buzunar. daca iti permiti mai mult... ai putea sa ii trimiti undeva in week end... nu stiu. weekend in Wiena. sau undeva in romania. daca este mai studioasa, i-ar prinde bine o carte. sau de ce nu un cd cu muzica sau un mp3 player. LA multi ani. si sper ca te-am ajutat.

| misshoolligan a răspuns:

Asta depinde numai de tine... tu iti cunosti cel mai bine mama, sti ce fel de personalitate are... dar nu uita, nu ii face cadouri gen bibelou, icoane si alte lucruri care sa le poata pune prin casa...este ziua ei...nu a caseilaughingfa-i cadou ceva ce sti ca i-ar placea, ceva numai pentru ea, cum ar fi un parfum(lancome-miracle:X), sau daca bugetul iti permite, o zi intreaga prin oras alaturi de ea, du-o la spa, cumparaturi, cinema, restaurant... dar cum spuneam, asta depinde si de cati banuti ai in buzunartonguein genere...tot ce crezi u ca ii face placere numai ei, nu neaparat ceva folositor, pentru ca de obicei micile atentii si rasfaturi fac viata mai bunawinkinghppy brthday...sa iti traiasca mamica:*

| Narnia a răspuns:

Ceva făcut de tine. Tot ce contează este sa pui dragoste în ceea ce faci si chiar cel mai mic lucru pe care il vei da va ști ca a fost făcut din suflet.