| Mariaaa234 a întrebat:

SAllut TPU! O intrebare simpla pentru totimembri TPU:Ce faceti in timpul liber? eu shopping la mall.VOI?

Răspuns Câştigător
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Pai depinde cum este vremea in ce stare ma aflu, insa de obicei imi place sa ies cu prietenii la piscina, la biliard etc.

7 răspunsuri:
| Didi908 a răspuns:

In timpul liber stau la calculator, citesc intraberi de pe TPU si le raspund ies cu prietenii in oras/parc/mall/la un suc/film etc...citesc

| dragalasa a răspuns:

Pai eu in timpul liber ies la limbare,la pc, la cumparaduri, la dans, ies cu rolele, sau daca nu am ce fface stau la tv:*

| Numero1 a răspuns:

Vorbesc cu animalelelaughing, dau tarcoale prin cimitir, strig la iarba, fac trante ca un profesionist si plonjej pe strada, ma sui in copac si ma fac ca zbor, ascult muzica melancolica, ma imbat la greu.
P.S.1 De la ultima activitate(cea cu betia) apar si celelalte.
P.S.2 Sunt extrem de serios si sincer cu tine.
P.S.3 Nu sunt nebun laughing

| andreigreen a răspuns:

Detoate.laughing

| dmalexandru a răspuns:

Eu in timpu liber fac mai multe chestibig grinansuri(antrenamente peste antrenamente), stau pe afara cu prieteni sau cu parinti, dau muzica la maxim in camera rolling on the floor si mamanc stau dorm ca orice om

| ßrunette a răspuns:

Ascult muzica desenez, ma uit la tv, citesc diverse reviste carti etc...