| erks a întrebat:

Inafara de eMag este un magazin de shopping online in care pot avea incredere ca imi aduce produsul in siguranta si taxa de transport sa nu fie mare?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Aesir a răspuns:

Pcgarage.ro, evomag.ro

| WeLoveIceCream a răspuns:

Hey erks! ar mai fi un magazin din cate stiu eu, si este destul de bun.De obicei acolo posteaza diferite persoane anumite produse si poti vinde chiar si tu ceva(dupa ce iti faci cont, bineinteles). Este foarte bun, pe mine m-a ajutat mult, si nu sunt preturi foarte mari. Se numeste Okazii.ro, poate ai mai auzit de el...Succes si sper ca te-am ajutat! Bye!happy