| ghfgjgjkgj a întrebat:

Intrebare pentru reprezentantii oriflame,era pe site-ul oriflame o pagina cu liste cu toate mostrele de rujuri,parfumuri etc. doar ca nu mai stiu cum sa ajung la ea, imi puteti da va rog un link catre pagina aia.

Răspuns Câştigător
| AnutzaBM a răspuns:

Buna poti vizualiza monstrele doar daca ai cont pe site, adica esti reprezentant. Te loghezi pe www.oriflame.ro si urmezi urmatorii pasi: Click pe CLIENTI (in dreapta sus) => Comanda (stanga sus) =>Materiale marketing (lista cu monstre). Sa ma anunti daca te-ai descurcat.:-)

| ghfgjgjkgj explică (pentru AnutzaBM):

Vai,multulesc multumesc multumesc!

| AnutzaBM a răspuns (pentru ghfgjgjkgj):

Cu placere ma bucur ca te-ai descurcat, merci si eu de fundita.