| anonim_4396 a întrebat:

Iphone 4s isi merita bani?

Răspuns Câştigător
| onlym3 a răspuns:

Nu isi merita banii (e doar un telefon asa de fita, e doar numele de el dar in rest e un rahat).
Samsung galaxy S2 isi merita banii si eu unul personal am trecut de la iphone 4s la s2 si regret ca nu mi-am luat de prima data s2 ca asa nu mai pierdeam niste bani inutil.
Pe langa specificatiile tehnice cauta pe youtube sau vplay asa:iPhone 4S vs Samsung Galaxy S II Drop Test, urmareste acel filmulet si inca un motiv de ce sa-ti iei s2 si telefonul asta de stat la o cafea cu el iphone 42 nu (iti dadeam linkul direct dar nu ma lasa site-ul)

| onlym3 a răspuns (pentru onlym3):

La sfarsit am gresit si ca sa ma corectez *iphone 4s

12 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Dupa mine nu...e adevarat, are aplicatiisi toate fitele posibile, dar daca il scapi O DATA pe jos.l-a luat draq happy

| IonutAxi a răspuns:

Nu prea cred ca isi merita bani.

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Da isi merita e un telefon bun camera foarte buna sunet clar poze perfecte internet rapid si la moda.etc in afara faptului ca daca il scapi se sparge ecranul dar daca ai husa speciala nu se sparge

| gago a răspuns:

Nu happy

| Bad2Fast a răspuns:

Ms la toti

| onlym3 a răspuns:

Si ca sa nu mai zic faptul ca iphone 4s nu are slot microsd si nici macar Gorilla Glass nu e (adica displayul sa fie rezistent la zgarieturi)

| Anutza123 a răspuns:

Da e foarte fain...Are o gramada de aplicatii....Nu te plictisesti deloc daca il ailaughing

| foreverfriends a răspuns:

Eu cred ca da...big grin

| ßЦßЦ a răspuns:

Nu merita, sa il ei si sa tii de el ca ochii din cap...

| gigibusi a răspuns:

Da ca este misto

| StD a răspuns:

Isi merita din plin toti banii!