| anonim_4396 a întrebat:

Buna, merita sa-mi iau un iphone? As vrea sa incerc un iphone. Ce iphone mi-ati recomanda? Nu vreau sa dau prea multi bani.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Spune un buget pe care vrei să-l aloci

| CdeMetal a răspuns:

Iphone iti iei daca vrei sa dai multi bani, daca nu vrei sa dai multi bani mai bine iti iei altceva.

| wolfves a răspuns:

Eu am iPhone 6s, 64 GB si nu am avut nicio problema cu el in astia aproape 2 ani. Iti recomand, mie imi place, e telefonul perfect pentru mine. L-am luat la reducere in perioada sarbatorilor de iarna, nu mai stiu cat am dat, dar stiu ca daca mai adaugam 100-200 de lei puteam sa imi iau 7, dar nu am vrut.
Oricum, neaparat sa iti iei unul cu cati GB stii tu ca ai nevoie. Eu din aia 64 mai am 20 acum, deci da. Nu poti sa ii bagi card, deci ai grija.

| Nasteaf a răspuns:

Buna, iti recomand Meizu, acest telefon are detoate, este foarte rezistetnt, si are si un pret mic, since merita. Are cate ceva de la fiecare telefon.