| SerbanRosca a întrebat:

Joi, la ora 19 am cumparat o tastatura de la Media Galaxy. Acum(vineri) imi arata ca stadiul comenzii este Confirmat integral, ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| Bandit06 a răspuns:

Comanda asteapta sa fie preluata de catre curier, cel mai probabil va fi preluata maine. Atunci i se va schimba stadiul in "preluata de curier". big grin

3 răspunsuri:
| SerbanRosca explică (pentru Bandit06):

Multumesc, acum scuze daca te enervez dar, exista vreo sansa ca aceasta sa ajunga in acest weekend, deoarece am inteles ca anumitii curieri lucreaza si sambata, dar pe program scurt. Multumesc Oricum!

| SerbanRosca explică (pentru Bandit06):

Multumesc, dar este posibil sa ajunga in acest weekend? Oricum multumesc mult!

| Bandit06 a răspuns (pentru SerbanRosca):

Este posibil sa ajunga doar daca stai intr-o zona cat de cat apropiata de Bucuresti sau de sediul de unde a plecat.