| Ionut659 a întrebat:

Joom este de încredere? Adică reduceri de peste 70%! Este imposibil să fie adevărat?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Da, dar nu cumpara electronicelaughing

| MPersephone a răspuns:

E de incredere in sensul ca vin comenzile, si as spune ca vin rapid.
Dar la faza cu reducerile, nu chiar. Ei pot scrie la un obiect un pret mult prea mare, ireal de mare, apoi pretul e taiat si scrie un pret normal. Dar pretul asta normal e pretul real.

| ynexistenta a răspuns:

Eu am comandat și prețul e exact cel care scrie acolo,nu plătești nici transport, eu cred ca e convenabil, în funcție de ce cumperi, mai este și site-ul wish e cam acelasi lucru doar ca plătești și la transport câțiva lei dar iti vin mai repede produsele, daca vrei sa încerci pe wish inregistreaza-te cu codul asta cmlqpnzh și primesti 21 lei sa-ti cumperi ce vrei.