| Devylgreen a întrebat:

Site-ul joom este de incredere? Adica scrie ca livrarea va avea loc in 15-45 de zile.(si totusi sunt reduceri foarte mari)

2 răspunsuri:
| Delcatty a răspuns:

Nu prea. E ca wish sau aliexpress. Produsele nu arata deloc ca in poze si am auzit de cazuri in care s-au ratacit la vama, oamenii au platit si nu le-au mai putut recupera chiar daca au deschis disputa.
Mai bine cumperi de la un magazin de incredere, chiar fizic. Dai un ban, dar stii ca face.

| Koritar_Adrian_2000 a răspuns:

Hainele pot veni în mărimi diferite, electronicele eh. nu mai zic. sunt produse chinezești direct din fabrica( rezultat prețul f mic), o sa vina majoritatea in maxim 2luni dacă nu primești banii înapoi pe card