| DataScience a întrebat:

La Flanco e oferta 200 lei voucher rabla la cateva tipuri de electrocasnice peste 800 de lei. Ideea e ca ti-l da in momentul cand cumperi, dar nu poti sa il folosesti pentru acel produs, asa-i?

https://www.flanco.ro/......-telefoane

Scrie aici in regulament, ca " Voucherul poate fi utilizat din ziua a 15-a (cinsprezece) de la momentul emiterii facturii pana la 09.01. 2021. " Deci poti sa il folosesti abia dupa 2 saptamani dupa ce se termina campania si mai ai si termen pana pe 9 luna urmatoare. Macar presupun ca iti poti cumpara orice de aia 200 de lei pana pe 9.

Răspuns Câştigător
| Denisa0954 a răspuns:

Da, abia după ce cumperi produsul, iti da voucherul pe care îl poți folosi la achizitionarea oricărui alt produs