| crooxel a întrebat:

La inceputul lui martie e ziua lui tata si as vrea sa ii cumpar ceva ce sa-i placa mult(o sa cumpar cadoul impreuna cu mama). m-am gandit sa-i cumpar un tricou amuzant de pe www.tu.ro.infine tata e mai mult la lucru deci se imbraca in costum dar cand e in afara serviciului face glume, se enerveaza cam repede, e creativ(ii plac masinile si robotii si chestile antice si jocul gta san andreas). imi puteti spune un cadou potrivit?

1 răspuns:
| roxanikaroxanne a răspuns:

Eu zic sa ii personalizezi un tricou cu o poza cu tine si cu mama ta. Mie mi-ar placea sa primesc asa ceva.