| Mystique_5599 a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i cumpar iubitului meu de Craciun? ARe aproape 16 ani si ii plac masinile, jocurile pe calculator si sportul. M-am gandit la un cadou personalizat dar nu situ cu ce sa-l personalizez?! Va rog, cateva idei...

Răspuns Câştigător
| Brittanie a răspuns:

Buna.Nu ma princep eu la cadouri, dar uite cateva idei:
-o pereche de adidasi
-un ceas
-o minge de fotbal
-bilete la concert
-adidasi cu crampoane
-o rama foto cu tine si cu el.Cam la atat m-am gandit.Bafta! Oricum, el va aprecia orice ii cumperi.happy Sa nu uiti sa-mi spui ce i-ai cumparat.

2 răspunsuri:
| Mystique_5599 explică:

I-am laut pana la urma un mp3 player... dar ti-am dat funda pentru. ca ai fost o draguta :*

| Brittanie a răspuns (pentru Mystique_5599):

Multumesc! MP3 Player! Buna Alegere!happy S-a bucurat nu? Oricum, el apreciaza ORICE ii cumparai.