| dany3la a întrebat:

Ce cadou este mai potrivit sa ii cumpar la mama de 8 martie?

Răspuns Câştigător
| madalina3005 a răspuns:

Daca esti pasionata de lucrurile handmade si te si pricepi, ai putea chiar tu sa-i faci un cadou personalizat. Daca nu, sunt centre speciale de personalizat cadouri, poate gasesti ceva interesant acolo. La multi ani mamei tale de 8 matie!

3 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Depinde ce ii place ei...
ai putea sa ii iei o floare, o esarfa ceva.sau machiaje.
uitete si u ce ii lipseste.
un parfum poate...

| Katalin02 a răspuns:

E maicata frate, si daca ii duci o floare tot o sa aprecieze f mult gestul. Chiar nu conteaza valoarea cadoului happy gestul conteaza f mult pentru. ea.

| dyanagabryela a răspuns:

Pai depinde de suma care o ai...Pana in 50 de lei ii poti lua un buchet de flori, vreun bibelou simpatic si eventual niste baloane daca vrei sa decorezi, daca vrei sa-i faci ceva mai "special" care sa o surprinda si te si pricepi, ii poti face o prajitura sau chiar un tort, iar daca ai o suma mai mare de 50 lei ii poti darui o bijuterie draguta din argint, poate chiar aur daca ai fost strangatoare.