| vasile999 a întrebat:

La voi cat a durat cel mai mult sa lrimiti o comanda de la altex eu astept de 1 luna fara exagerari

4 răspunsuri:
| AlexaIsHere a răspuns:

Esti sigur ca ai trimis comanda? laughing

| vasile999 explică (pentru AlexaIsHere):

Da multa luma imi zice asta eu cred ca ei nu sunt siguri ca ma suna de 3 ori pe saptamana sa imi zica sa mai astept

| AlexaIsHere a răspuns (pentru vasile999):

Eu in locul tau as anula comanda si as comanda de altundeva. O luna e deja prea mult.

| AndreeaAndreeaDeeix a răspuns:

Depinde de câți oameni muncesc în acea perioadă si de marimea produsului comandat, daca este mai mic durează mai mult, și în luna decembrie sunt mai putini angajati deci va mai dura pana se întorc toţi la serviciu. Apropo ai putea verifica daca comanda a fost plasata, sper ca ți-am fost de folis.