| Anonim3177 a întrebat:

Salut, de ceva timp as dori sa-mi cumpar niste casti ( cu microfon ) in special pentru cs go, am 2 cerinte sa se auda cat de cat ok si sa aiba si un microfon decent, buget : 200 ron, si nu as dori sa fie un produs de la altex si pe care nu-l pot gasi pe alt site nu am chef sa astept 1 luna dupa comanda de la altex. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Popescu_Giovani_1997 a răspuns:

Https://www.emag.ro/......bb520ec08f

Grabeste-te este o reducere de scurta durata.Ele sunt niste casti bune, eu le recomand mai ales ca nu sunt asa scumpe.

| Alexul99 a răspuns (pentru Popescu_Giovani_1997):

Foarte buna recomandarea, fix astea voiam si eu sa le recomand. Microfonul este senzational si castile sunt gandite pentru jocuri, fiind de la razer, dar inca ceva. din cate am inteles castile astea au cam cel mai bun bass in aceasta categorie de pret, comparabile doar cu beats.

2 răspunsuri:

Eu zic sa încerci sa cumperi ceva de la Sony. Sunt bune.