| RoXiiiii_7313 a întrebat:

M-am mai gandit sa imi cumpar RElax&Tone de la Teleshoping. Functioneaza, e bun de ceva? Voi ce ati auzit?

Răspuns Câştigător
| DomnisoaraLove a răspuns:

Buna Roxi! Sa stii ca si-a luat si mama mea Relax&Tone. Eu ti-l recomand, intr-adevar in 2 saptamani a slabit 3kg,dar adevarul e ca dupa un timp incep sa-i cada bilutele alea,si daca nu mai e sustinut de ele se rupe, ca sa zic asa tot capatul. Apoi trebuie dus la reparat (foooarte costositor)Mama la dus odata, apoi a mers 3-4 zile si iar au inceput sa cada (a renuntat)Acum fai cum vrei u dar eu ti-am spus ca ai sa dai o gramada de bani pe el degeaba+ca te ciupeste iti face negrituei pe burta.AUUUU nu mai vreau sa-mi amintesc. Sper ca te-am ajutaat.Paa Roxy!kiss

10 răspunsuri:
| XtmCamiii a răspuns:

Nu il cumpara e fff scump e vreo 30 lei+taxele si nu e bun de nimica
am luat si eu dar e bun doar de masaji nu salbesti![x]

| yonutz1 a răspuns:

Nu este bun.,

| dende95 a răspuns:

Are si tata de ala si cand vine de la munca(lucreaza in constructii) se da cu ala si se simte f.bine!

| Evelyne13 a răspuns:

Sincer e bun daca te tii de treaba, functioneaza si chiar asa cum zic ei dar la inceput te va durea dar nu te ingrozii ca nu foarte tare deci merita daca te tii

| sebiiiii a răspuns:

Ce sa faci cu alarolling on the floor nu-i bun de nimic la telesoping nu-s bune deloc alea isi fac reclama buna si se vind repede imi bine iti iei dintr-un magazin mare ex carreffour si le si testezia tuncea si iti iei de acolo ce vrei! e mai bine cum zic eu!

| 2ochiicaprui a răspuns:

Da e foarte bun, eu l-am cumparat si fuctioneaza perfectbig grin

| Sosetsicaaa a răspuns:

Dadda e foarte bun de...ARUNCAT LA GUNOI...peste cateva saptamani ii cad bilele alea si ca sa il duci la reparat de ft scump mai bine slbeste naturalwinkingfa sport si alea aleachatterboxbig grin

| CrazyKidah a răspuns:

A cumparat o prietena de-a mea si mi a spus ca este destul de bun

| LUluoo a răspuns:

Am relax&tone si merge ff bine. Nu am de ce ma plange, ti-l recomand!

| emmy_6828 a răspuns:

Buna! Da a cumparat si mama mea e bun, dar trebuie sa te tii de el.