| adrian_3646 a întrebat:

Ma ajuta si pe mine cineva nu stiu ce sa imi cumpar pentru psp Gta Vice City Stories sau Dante's inferno sau baterie pandora.

Răspuns Câştigător
| Deutza_5625 a răspuns:

Sa atii ca si eu am psp si poti sa-ti downloadezi jocurle dar nu te sfatuiesc sa iei dantes inferno ca se incarca foooooooarte greu si vei astepta extrem de mult, gta vice city are grafica proastasi cred ca cel mai indicat ar fi baterie pandora. asta e parerea mea dar u faci ce vrei.