| LadyD_6724 a întrebat:

Ma dresez fetelor cochete. unde pot gasi si eu niste hainutze in trend.niste magazine acceptabile ca pret si calitate? zona din iasi sau bucuresti (sau chiar vreun site online si serios de haine)dau funda pupici

Răspuns Câştigător
| HappyPebbles a răspuns:

Iti recomand magazinul online OTTO.Este un magazin serios si hainele sunt ok.Prin Bucuresti in Baneasa Shopping City sunt haine dragute la Zara, H&M si Reserved.happy Sper ca te-am ajutat.

6 răspunsuri:
| Lery a răspuns:

Uita-te pe Trendzone.

| Eve11 a răspuns:

Buna! Daca doresti sa cumperi rochite, gasesti pe www.dressio.ro multe modele, la preturi ok. Comanda o primeste in 24 de ore, acasa.

| mariaelenoiu a răspuns:

Cele mai frumoase le poti gasi aici
http://baby-doll.ro/
Eu am cumparat rochia (avatarul meu) si sunt foarte multumita

| bubble_5017 a răspuns:

Am eu haine fff frumoase, originale! hubabubba91, id

| Lola_5328 a răspuns:

Iti recomand magazinul online BONPRIX sunt super hainele eu mi-am comandat o rachita...

| pisicuta1 a răspuns:

Takko fashion.ro scrie