| NebunaMaa a întrebat:

as vrea sa stiu magazine (de haine) din Iasi unde pot gasi haine de calitate, dar si ieftine. (site-uri, adrese..etc).
Va multumesc! kiss ]
fundita cele mai multe propuneri. kiss

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AnneღU a răspuns:

Sa stii ca in mall-ul Moldova nu-s scumpe mai deloc. Chestia e ca nu vad unde ai putea gasi si de calitate dar si ieftin thinking Insa ai putea sa mai incerci in standurile din Alexandru ..Eu am cumparat de acolo si sincer nu ma plang happy

| hainesibiu a răspuns:

Www.fashion-magazine.ro descoperă ultimele tendințe în moda. Colecții, lookbook și noutăți în haine, accesorii și încălțăminte.