| wannabe a întrebat:

Ma duc in vizita la o veche prietena si vreau sa-i duc un cadou. M-am gandit la o lumanare parfumata si poate inca ceva. Poate-mi dati voi o idee din experientele voastre. Intrebarea mea este, ce fel de lumanare parfumata sa-i cumpar dintr-un magazin accesibil (cum ar fi: Pepco, DM, Kaufland, Auchan etc.) si care sa aiba intr-adevar parfum? Am mai cumparat in trecut lumanari parfumate, dar, nu au miros

Răspuns Câştigător
| laviniaaaaaaaaa a răspuns:

La lumânări parfumate nu mă pricep, dar îti dau alte idei.
Cumperi:
•o pungă de cadouri(să nu mergi totuși cu ele în mână)
După care îti dau mai multe opțiunisadalegi ce vrei de aici)
-ceva dulce:
•o ciocolată mare milka(la 300 de grame) cu oreo sau ce îi place.
•praline Poiana
•trufee belgiene
•eclere de la cofetărie.

-ceva de băut:
•un pachet de cafea Dallmayr Prodomo, Jacobs sau ori care altă cafea îi place.
Dacă nu bea cafea:
•un lichior Angelli cu cireșe/tiramisu/zmeură/căpșuni

Ceva frumos:
-un parfum de cameră(dacă tot voiai ceva parfumat)
-un frumos buchet de flori
-o carte
-un bibelou sau ceva de ornat
-o ramă foto cu voi două
-o pereche de papuci de casă(basic, i know)

Alege ce vrei tu de la aceste categoriibig grin Kisses si succes!

6 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

N-ai să găsești, am cumpărat o grămadă de lumânări, miroseau foarte tare în magazin, dar când le-am aprins acasă, nimic sad. Mergi în Jumbo, dacă ai în oraș, au toate prostiile acolo, sigur găsești ceva. Poți să-i iei un încălzitor de cană, că vine toamna, un termos drăguț, o agendă, un stick USB mai haios etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu îţi recomand mai degrabă să-i dai în dar o cană în genul:-> https://cadoucumesaj.ro/produs/arata-mi-calea-cana-versete/
O găsesc mai interesantă şi de bun gust.

| Goddessss a răspuns:

Un tricou, un parfum mai ieftin, o cană cu un mesaj, o pernă frumoasa personalizata, un accesoriu, un poster, un ursulețul de pluș, un bibelou, un ruj, rimel, o trusă de make up, o carte, un tablou fain, poți tu sa i pictezi ceva, Flori, ciocolata etc.
Legat de lumânări, habar nu am.

Răspuns utilizator avertizat
| gigite a răspuns:

Si un ghiveci de ceramica, si nu-i mai trebuie sa-i zici "la multi ani!"...amin.

| Amyah a răspuns:

Uite aici https://tekushop.ro